Hurghada kluby i dyskoteki 5.0 out of 5 based on 6 votes.

Kluby i dyskoteki w Hurghadzie

Dyskoteki w Hurghadzie i kluby

Ministry of Sound Red Sea

Filia londyńskiego klubu Ministry of Sound w Hurhadzie wprost na plaży. Porównując egipskie kluby Hurghada ma najlepszą plażową dyskotekę w tej części globu. Grają tu najlepsi dj-e londyńskiej sceny house i r'n'b. Klub otwarty jest codziennie od 22:00, ale tak jak w większości klubów tutaj do godziny 1:00 może być naprawdę pusto. Imprezy rozkręcają się późno w nocy i trwają do 5:00.
Gdzie: Marina Boulevard
Wstęp: $10

Hed Kandi

Nowo otwarty klub szybko zyskał rozgłos i cieszy się dużym zainteresowaniem wśród turystów. Wnosi nową jakość do nocnego życia tego turystycznego miasta, proponując luksusowy klimat w umiarkowanej cenie i pozostawiając w pamięci niezapomniane imprezy podczas naszej wycieczki do Egiptu. Klub jest otwarty również w dzień, oferując jedyne jak dotąd pool party w Hurghadzie.
Gdzie: na końcu mariny
Wstęp: $10 - $20

Little Buddha

Najbardziej elitarna i zarazem najdroższa dyskoteka w Hurghadzie. Muzyka głównie elektroniczna, techno i house. Wystrój na wzór najlepszych europejskich klubów.
Gdzie: przy hotelu Sindbad Aqua
Wstęp: $15 - $20

Calypso

Klub głównie dla Rosjan, chociaż bawią się tam turyści z całego świata. Muzyka house, techno i oczywiście rosyjski dance i pop.
Gdzie: przy hotelu Roma
Wstęp: $10

African Pub

Muzyka to mix największych hitów z klubowych list przebojów w orientalnym klimacie afrykańskiego baru.
Gdzie: przy hotelu Bella Vista
Wstęp: darmowy

Havana Club

Jedyny klub na południowym krańcu Hurghady, z dala od centrum. Idealne miejsce dla gości hoteli położonych w rejonie Dana Beach. Bliskość dyskoteki sprawia że nie trzeba dojeżdżać kilkunastu kilometrów do Mariny, gdzie skupia się życie nocne miasta. Ze względu na swoje położenie klub jest oblegany przez gości okolicznych hoteli.
Gdzie: przy Dana Beach Resort
Wstęp: $5, klienci hoteli Aqua Blu, Albatros, Beach Albatros, Dana Beach za darmo


( 6 Votes ) 

Additional information